As Danışmanlık Hakkında

Almanya konsolosluk ve büyükelçilikleri kısa süreli (90 günden az) vize başvuruları için Türkiye’de birçok bölgede başvuru merkezleri oluşturmuştur.

Başvuru merkezleri 90 günden az olan bu vize başvuruları için randevulu olarak hizmet sağlamaya başlamıştır.

As randevu hizmetleri danışmanlık LTD. ŞTİ. ticari hizmet veren ve aynı zamanda konsolosluk başvurularına ve yetkililerine aracılık eden sorumlu hizmet kuruluşudur. Büyükelçilik ve Konsolosluklarının uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu değildir .

Ankara merkezli olan vize randevu merkezi hizmetlerimiz tüm Türkiye için Schengen ve Ulusal Vize kapsamında tam danışmanlık veya yarı danışmanlık olarak sağlanmaktadır.

Vize başvurusuna müracaat edecek kişiler için hizmetlerimiz aşağıdaki gibi sıralanmıştır:

  1. Vize başvurusunda bulunan şahısları kabul etmek. Büyükelçilik/Başkonsoloslukların ve yetkililerinin taleplerine göre başvuru evraklarını düzenlemek.
  2. Başvuruda bulunan şahıslara yönelik ara işlem hizmeti vermek: Temel bilgilerin girilmesi, yetkili vize merkezleri ve Büyükelçilik/Başkonsolosluklar için randevunun alınması, pasaport, vize ve başvuru evrakları teslim etmek ve teslim almak vb. hizmetleri içermektedir.
  3. Büyükelçilik/Başkonsoloslukların talebi doğrultusunda ilgili vize bilgilerini yayınlamak, web sitesi, kabul salonu danışma masası, danışma telefon hattı, e-mail vb. kanallarla başvuran şahısların sorularını yanıtlamak ve ilgili yardımı sağlamak.
  4. Bu web sitesi AS RANDEVU HİZMETLERİ DANIŞMANLIK şirketine bağlı olarak Vize başvurusu içerikli bilgiler paylaşmakta ve alınan danışmanlık hizmetleri yine AS RANDEVU HİZMETLERİ tarafından sunulmaktadır. Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere tüm illerden yapacağınız başvurular için hizmet verilmektedir.

NOT: AS RANDEVU DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.’NİN İDATA VE ALMANYA KONSOLOSLUĞU İLE HİÇBİR BAĞLANTISI YOKTUR. DANIŞMANLIK OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

İletişim

Tüm soru, görüş, randevu ve konsolosluk işlemleriniz için iletişime geçiniz
0 850 24 1 05 18

Vize ve Diğer İşlemleriniz için Hızlıca Randevu Alın